В Беларуси 2018-2020 годы пройдут под знаком Года малой родины

Картинки по запросу год малой родины 2018-2020

У кожнага з нас ёсць свая малая Радзіма - той куточак, дзе мы нарадзіліся, дзе жывуць нашы бацькі і сябры, дзе знаходзіцца наш родны дом.

Для кагосьці малая Радзіма – родная вёсачка, родны горад. Для кагосьці -  вуліца або ўтульны дворык з арэлямі. Словам, малая Радзіма ў кожнага свая!

Кожны чалавек павінен ганарыцца той мясцінай, дзе нарадзіўся і жыве, павінен любіць свой родны куточак, сваю малую радзіму як часцінку нашай Бацькаўшчыны.

О проведении Года малой родины

Об утверждении Республиканской программы мероприятий по проведению в Республике Беларусь 2018–2020 годов под знаком Года малой родины

План по проведению Года малой родины

Мой вклад в малую родину